28 червня 2022

День Конституції: у VARUS жартівливо нагадали про права клієнтів

День Конституції: у VARUS жартівливо нагадали про права клієнтів
1101

Мережа VARUS оригінально привітала клієнтів з Днем Конституції, ухваливши власний Основний Закон. Документ складається із 10 статей, що написані у жартівливій формі та визначають права клієнтів, які їм надаються при обслуговуванні в супермаркетах. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Так, наприклад, стаття 3 «Конституції VARUS» гарантує право покупців отримувати тільки позитивні емоції в супермаркетах, а стаття 5 зобов’язує кулінарів мережі враховувати смаки найвибагливіших клієнтів-гурманів. Також компанія переконана, що кожен її клієнт має право придбати свій улюблений смаколик і поласувати ним навіть після 18:00, про що йдеться у статтях Закону №2 та №8.

«Конституція VARUS» приділяє увагу і стравам власного виробництва з патріотичними назвами. Так, першою статтею документу гарантується право кожного клієнта на «Паляницю» та «Джавелін» із VARUS.

«Сьогодні – одне з найважливіших свят для країни. У Конституції прописані наші права та обов’язки, завдяки яким ми можемо будувати вільну та незалежну Україну і які сьогодні доводиться виборювати кров’ю. Як і наша перемога у цій страшній несправедливій війні залежить від спільних злагоджених дій усіх українців, так і майбутнє держави залежить від особистої відповідальності та небайдужості кожного з нас. Тому ми всі повинні пам’ятати, що дотримання статей Конституції – це безальтернативна норма повсякденного життя кожного українця. Разом з тим, в цей складний час, коли ворог стає дедалі агресивніший, ми шукаємо можливості підтримати наших клієнтів та подарувати їм позитивний настрій. Переконані, що «Конституція VARUS» викличне усмішку у покупців та нагадає їм про нашу турботу», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Ознайомитись з повним списком статей Основного Закону від VARUS та їх змістом можна на офіційних сторінках мережі у Facebook та Instagram.

Читайте також: Новинки в лінійці власної торгової марки Varto мережі VARUS

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги