30 червня 2022

Окупанти проводять ребрендинг супермаркетів на захоплених українських територіях

Окупанти проводять ребрендинг супермаркетів на захоплених українських територіях
1438

Російська окупаційна влада розпочала ребрендинг супермаркетів, які знаходяться на окупованих територіях України, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Forbes.

Російські сили захопили колишні супермаркети ATБ у Новій Каховці, Бердянську, Мелітополі та Херсоні, до яких підключають власні платіжні системи,щоб магазини могли приймати в якості оплати рублі.

У торговій мережі «АТБ-Маркет» повідомили, що близько 100 торгових точок групи опинилися на окупованих територіях. У соціальних мережах з’являється численні дописи про перейменування магазинів ритейлера. Зокрема, магазин АТБ в Мелітополі наразі працює під назвою «Мера».

У Fozzy Group, яка керує мережею магазинів «Сільпо» заявили, що близько 17 їхніх супермаркетів розташовані на окупованих територіях. Деякі зараз закриті, а інші або розграбовані, або знищені.

Група оцінила свої втрати приблизно в 2,8 мільярда гривень - цифра, що включає втрачені або знищені магазини, розграбовані продукти та пошкодження своїх складів та виробничої мережі.

За словами мешканця Херсона, з яким розмовляли у Forbes, ціни в колишньому магазині «Сільпо» тепер майже удвічі більші, ніж вони були до початку війни.

Читайте також: Божевільні назви та жахлива якість – які товари в магазинах на окупованих територіях

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги