26 сентября 2022

Відтепер на WOG можна розрахуватися криптовалютою через Binance Pay

Відтепер на WOG можна розрахуватися криптовалютою через Binance Pay
1138

Мережа АЗК WOG стала партнером блокчейн-екосистеми Binance та запустила можливість оплати криптовалютою за пальне за допомогою Binance Pay. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Надавати максимум зручних інноваційних сервісів клієнтам, щоб вони могли задовольнити свої потреби в найбільш зручний саме для них спосіб, – одна із ключових задач мережі АЗК WOG. Розрахунок криптовалютою став ще одним альтернативним інструментом для оплати пального. Ним можна скористатися при безконтактному розрахунку за допомогою сервісу WOG PAY у застосунку PRIDE. Інтеграція реалізована у партнерстві з SettlePay.

Для оплати криптовалютою за допомогою Binance Pay клієнтам WOG потрібно зробити два кроки:

- Обрати покупку пального через систему WOG PAY у застосунку PRIDE;

- Серед запропонованих способів оплати на колонці обрати Binance Pay та підтвердити оплату у мобільному застосунку Binance.

«Наша команда працює над тим, щоб пропонувати клієнтам інноваційні продукти та сервіси. Який з них буде найбільш зручним саме в цей момент, обирає сам клієнт. Серед інноваційних сервісів, з якими споживачі вже добре знайомі, є безконтактна оплата прямо біля колонки – WOG PAY, покупка пального через застосунок PRIDE на свій гаманець, розрахунок через термінал самообслуговування WOG PAY BOX.  Підключення опції з оплати криптовалютою Binance Pay розширить цю лінійку», - зазначив Олег Кушіль, директор Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG. 

«Для нас це дуже важливий  проєкт, який є логічним продовженням Binance Pay та підтримки бізнесу для якнайшвидшого відновлення економіки України. Український бізнес завжди був дуже прогресивним у впровадженні нових технологій та зручних платіжних рішень. Цей проєкт – ще один доказ прийняття криптовалют, як найпростішого та найзручнішого методу платежів та заощадження грошей. Binance завжди пропонує своїм користувачам найновіші та передові продукти. Об'єднавши зусилля з мережею АЗК WOG, ми надамо клієнтам WOG та Binance унікальну можливість розрахунку у криптовалюті. Для нас це перша інтеграція Binance Pay із оператором ринку нафтопродуктів в Україні, і ми будемо активно продовжувати розвиток цієї технології в інших секторах ритейлу», - сказав генеральний менеджер Binance в Україні, Кирило Хом'яков.

Окрім того, серед тих, хто заправився через Binance Pay на WOG, з 26 вересня до 26 жовтня Binance розігрує 500 000 грн. 

Умови участі прості: 

1. Зареєструвати акаунт (або вже бути користувачем) Binance та пройти верифікацію

2. Купити будь-яке пальне мінімум на 100 UAH через WOG PAY у застосунку PRIDE з використанням платіжного способу Binance Pay.

3. Заповнити цю форму за посиланням, щоби підтвердити участь.

Щотижня переможці будуть обрані на основі співпадання хеш-значення Binance Chain з унікальними Binance ID серед усіх, хто зробить оплату, використовуючи Binance Pay, при купівлі пального через WOG PAY у застосунку PRIDE та заповнив форму участі

Таким чином щотижня 20 користувачів розіграють по 100 000 UAH в токенах BUSD. Усього буде обрано 100 переможців, що отримають по 5000 UAH в токенах BUSD.

Результати будуть оголошені у соцмережах Binancе.

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати криптовалютою, що підтримує понад 50 криптовалют і дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у криптовалюті, розраховуватись за послуги, отримувати та надсилати криптовалюту по всьому світу.

Читайте також: WOG та Укрзалізниця відзвітували про закупівлю ліків для лікарень прифронтових областей

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также