28 сентября 2022

L’Oréal придбала Skinbetter Science

L’Oréal придбала Skinbetter Science
1056

Група косметичних засобів L’Oréal підписала угоду про придбання Skinbetter Science, американського бренду засобів по догляду за шкірою, який продається лікарями. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Продукція Skinbetter базується на дерматологічній науці, поєднуючи запатентовані інгредієнти з розкішними сенсорними текстурами.

Компанія Skinbetter Science була заснована у 2016 році професіоналами фармацевтичної галузі Джоною Шакнай, Джастіном Смітом і Сетом Роднером і з тих пір стала одним із найбільш швидкозростаючих брендів засобів для догляду за шкірою в медичних закладах у США.

Група створює продукти з активними інгредієнтами для запобігання старінню, зволоження, очищення, відлущування, пілінгу шкіри та захисту від сонця.

Бренд проводить клінічні випробування під керівництвом сертифікованих дерматологів як частину процесу створення продукту.

Продукція компанія в основному доступна через мережу дерматологічних, пластичних хірургічних та медичних естетичних практик по всій території Сполучених Штатів, завдяки національній команді медичних продажів.

Продажі Skinbetter Science за дванадцять місяців, що закінчилися 31 серпня 2022 року, склали майже 95 мільйонів доларів США.

Керівна команда бренду зі штаб-квартирою в Арізоні продовжить керувати бізнесом після придбання та буде об’єднана під керівництвом Крістіни Фейр, президентки активного підрозділу косметики в L’Oréal USA.

Очікується, що угода буде завершена на початку четвертого кварталу фінансового року компанії за умови стандартних схвалень регуляторних органів.

Читайте також: Провідні «вакцинні» компанії подешевшали на $10 млрд після слів Байдена про кінець пандемії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также