25 листопада 2022

Bonduelle продовжить роботу на росії

Bonduelle продовжить роботу на росії
1441

Французька компанія Bonduelle не збирається йти з росії, оскільки вважає за важливе продовжувати забезпечувати продовольством людей не тільки на рф, але і в інших країнах, які отримують вироблені на росії продукти, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

«Очевидно, що ми щодня оцінюємо зміну ситуації, але у нас там розташовано три заводи. Ми вирішили залишитись, тому що продовольство, як фармацевтика чи сільське господарство, є життєво важливим сектором. Ми не хочемо додати до геополітичної кризи ще й продовольчу. Ми відчуваємо відповідальність і розуміємо, що всі країни Центральної Азії отримують продукти з трьох наших заводів на росії», – заявив в ефірі телеканалу BFM Business генеральний директор компанії Гійом Деброс.

Він негативно відповів на питання ведучого про наявність «етичних проблем» продовження бізнесу західної компанії на росії, наголосивши, що місія Bonduelle полягає в тому, щоб «годувати людей, а не вести війну проти росіян, казахів чи Центральної Азії».

«Ми хочемо переконатися, що як виробник затребуваної продукції ми продовжуємо цю продовольчу місію і дотримуємося вимог міжнародних санкцій, навіть якщо очевидно, що для нас складно продовжувати роботу», – сказав він.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також