27 января 2023

SOVA x “Мавка. Лісова пісня”: ювелірний дім SOVA анонсує колаборацію з українським анімаційним фільмом

SOVA x “Мавка. Лісова пісня”: ювелірний дім SOVA анонсує колаборацію з українським анімаційним фільмом
1316

Ювелірний дім SOVA в колаборації з анімаційним фільмом “Мавка. Лісова пісня” створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхненна історією прадавнього Магічного Лісу. 

Так само, як і команда творців “Мавки” з любов’ю та увагою підійшли до кожної деталі, арт-команда SOVA створила справжню магічну ювелірну історію. В прикрасах ювеліри використали нову для бренду техніку оздоблення, яка ідеально відобразить історію чарівного Лісу. 

“Колаборація SOVA з українським анімаційним фільмом це новий етап для нашого ювелірного бренду. Нам хотілося втілити в колекції ту магію та чарівність, яку ми побачимо в історії Мавки та Лукаша, передати історію неординарно, надати колаборації казкового звучання. Пишаємося, що бренд SOVA став частиною такої важливої події   новаторського анімаційного фільму зробленого на гідному європейському рівні. Історії, яка розповідає про перемогу світла над темрявою і любові над ненавистю, що неймовірно актуально для українців сьогодні, говорить Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA. 

«Нам надзвичайно приємно, що всесвіт Мавки знайшов продовження у ювелірній колекції SOVA. Золоті прикраси залишаються надовго, піднімають настрій і нагадують, що «єдина магія, яку ми, люди, маємо – це любов».Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd (FILM.UA Group).

Найочікуваніший український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group)  можна буде подивитися в кінопрокаті вже з 2 березня. 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги