23 березня 2023

C4R та Novus прискорили відбір товарів завдяки впровадженню WVO на РЦ мережі

C4R та Novus прискорили відбір товарів завдяки впровадженню WVO на РЦ мережі
1190

Команда C4R впровадила рішення для голосової автоматизації РЦ компанії Novus. Найбільший ритейлер в Україні – компанія Novus, активно запроваджує сучасні технології у своєму бізнесі. Тому коли настав час для чергових трансформацій, які можуть принести значний ефект для підвищення продуктивності РЦ, партнери вибрали автоматизацію процесів за допомогою голосових технологій. Команда C4R має ряд кейсів успішного запровадження Voice Operarion та й досвід попередніх проєктів стали міцним підґрунтям для нового кейсу з автоматизації. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Рішення Voice Operarion дозволяє в рази підвищувати пропускну спроможність складу, пришвидшити процес відбору товарів та підвищити його точність.

«З досвіду реалізованих проєктів маємо факт прискорення процесу відбору на 15%, при цьому кількість помилок зменшилася у 2 рази. З відчутних переваг можна також відмітити швидкість інтеграції нових робітників: термін навчання скоротився до 3 днів замість 7 до проєкту. В перерахуванні на бізнес-показники це відчутний ефект», – прокоментував Володимир Адамов, керівник відділу WMS.

«Рішення дуже швидке у впровадженні та ефективне. Наші співробітники чудово сприйняли зміни й вже за перший тиждень навчилися працювати в системі та передавали знання між собою. Загалом з допомогою голосових технологій автоматизували відбір з місця зберігання та відбір у комірку, також плануємо масштабувати систему на інші склади» – додав Олександр Гамшеєв Головний спеціаліст WMS систем. 

Система вже працює на двох РЦ роздрібної мережі та тривають роботи з автоматизації ще одного складу.

Додаткова інформація по проєкту, рішенням чи послугам компанії C4R на офіційному сайті компанії, або пишіть ваші питання на info@c4r.eu.

Читайте також: Consulting for retail виходить на американський ринок

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги