31 березня 2023

Фермери Болгарії блокуватимуть на кордоні ввезення українського зерна

Фермери Болгарії блокуватимуть на кордоні ввезення українського зерна
1392

Болгарська національна асоціація виробників зерна розпочинає у середу триденну акцію протесту з вимогою не поширювати на Болгарію дію європейського регламенту про безмитне ввезення товарів аграрного походження з України. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Болгарські аграрії планують блокувати рух на чотирьох прикордонних переходах у Видині, Русе, Силистрі та Кардамі, заявляючи про збитки через імпорт зернових та олійних культур з України.

Голова асоціації Костадин Костадинов пояснив, що ринок збуту для болгарського зерна відсутній, а до збору врожаю залишилося два місяці. Новий урожай ніде буде зберігати, і ситуація навряд чи покращиться, якщо український імпорт сільськогосподарських товарів до країни продовжиться. Зерновики очікують підтримки від уряду.

Щодня до 31 березня з 10 до 11 години ранку фермери блокуватимуть важкою технікою чотири прикордонні переходи вздовж північного кордону. Якщо після їхнього триденного протесту не буде результату, вони готові продовжувати.

«Сьомого числа (7 квітня. — Ред.) румунські колеги заблокують порт Констанца, дорогу до кордону», — додав Костадинов.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також