25 травня 2023

Окупанти вкрали 4 млн т українського зерна за час війни

Окупанти вкрали 4 млн т українського зерна за час війни
747

Близько 4 млн т зерна вкрадено в України з початку повномасштабного вторгнення, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Таку оцінку озвучив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов у ефірі Freeдом.

«За краденим зерном кораблі заходять як злочинці — вночі: відключають GPS-трекери, проходять як невидимки, вантажаться, а потім йдуть у невідомому напрямку. Однак програма marine traffic дає змогу відстежити, куди ці кораблі прямують, скільки і що перевозять. Усі факти Україна фіксує», — повідомив він.

Президент УЗА вказав, що рф краде не лише українське зерно, а й покупців.

«Під час війни росія використовує механізм блокування України як великого експортера, щоб самій працювати в країнах нашого традиційного збуту. Якщо Україна платить мільярди за простій, то у рф простоїв немає. Їхня пропозиція для клієнта може видаватися кращою», — зазначив Горбачьов.

За його словами, рф саме таким методом зміцнила свої позиції на ринку найбільшого імпортера пшениці —  Єгипту, куди наростила постачання. Покупець змушений обирати більш надійного постачальника — це основна причина втрати Україною своїх ринків збуту зернових, пояснив президент УЗА.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги