28 червня 2023

Nike переходить на етичну шерсть

Nike переходить на етичну шерсть
1252

У рамках реалізації політики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанія отримала сертифікат RWS (Responsible Wool Standard), який підтверджує, що всіма учасниками ланцюжка поставок — від фермера до торгового підприємства — було забезпечено гарантії благополуччя тварин та безпеки для довкілля.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Apparel Resources.

За розповсюдження цієї ініціативи серед fashion-брендів відповідає міжнародна організація захисту тварин Four Paws. Вона з 2022 року взаємодіяла з Nike, домагаючись документального підтвердження намірів та зобов'язань компанії, які мають на увазі етичний підхід до тварин. Раніше використовувати сертифіковану вовну вже почали Adidas та Puma.

Передбачається, що приклад Nike наслідують інші компанії, що працюють в промисловості. У зоозахисній організації сподіваються, що авторитет бренду має потенціал, достатній для того, щоб вплинути на інших гравців ринку та переконати їх приділяти пріоритетну увагу захисту тварин. Поряд із цим, підвищуватиметься поінформованість споживачів про існуючі негуманні способи поводження з сільськогосподарськими тваринами.

Four Paws протягом багатьох років проводить кампанію проти так званого м'юлесингу — хірургічної процедури, яка має на меті профілактику ураження овець паразитами. У ході цієї операції, що передбачає зрізання смужок шкіри з крупу та хвоста ягнят, не проводиться належна анестезія, що призводить до больового шоку, уповільнення росту та збільшення смертності серед тварин. Особливо широко використовується цей метод в Австралії, яка залишається найбільшим постачальником мериносової вовни.

За даними організації, наразі понад 350 брендів та рітейлерів запровадили політику, спрямовану проти м'юлесингу. Серед них такі відомі бренди як Aldi, Asics, Asos, Bestseller, C&A, Decathlon, H&M, Ikea, Inditex, Kik, Kmart, Otto Group, Primark, Tchibo, Tesco, Uniqlo та Zalando.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також