20 вересня 2023

Johnson & Johnson вперше оновила логотип і перейменувала дочку

Johnson & Johnson вперше оновила логотип і перейменувала дочку
900

Американська Johnson & Johnson оголосила, що продовжить свій розвиток як міжнародна медична компанія. У зв'язку з цим вона змінює візуальний стиль та логотип, повідомляє TradeMaster.UA.

Два основні сегменти компанії перейшли під єдиний бренд Johnson&Johnson. Фармацевтичний сегмент Janssen був перейменований на Johnson & Johnson Innovative Medicine, а сегмент медичних технологій, як і раніше, називається Johnson & Johnson MedTech.

У компанії відзначають, що новий фірмовий стиль Johnson & Johnson заснований «на спадщині компанії», а також модернізує ключові елементи, щоб показати прагнення інновацій та турботу про споживачів.

У логотипі оновлено шрифт. При цьому Johnson & Johnson продовжить використовувати червоний колір, але його відтінок зміниться на більш яскравий. Компанія використовуватиме як довгу версію лого, так і коротку J&J, щоб емблема сприймалася в цифрових інтерфейсах.

Новий амперсанд у логотипі «відбиває дбайливу людську натуру». Тепер символ став «відомішим і уособлює відкритість бренду».

«Наш фірмовий стиль Johnson & Johnson відображає сміливий підхід до інновацій у охороні здоров'я, залишаючись вірним турботі про наших пацієнтів по всьому світу», — сказала виконавчий віце-президент з глобальних корпоративних питань компанії Ванесса Бродхерст.

Згодом новий логотип, кольори та шрифт буде впроваджено у всі матеріали компанії, упаковку продукції та активи бренду, йдеться у повідомленні Johnson & Johnson. Старий лого компанія використовувала понад 135 років.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги