22 вересня 2023

Опубліковані дані про стан вантажних авіаперевезень на основних хабах Європи

Опубліковані дані про стан вантажних авіаперевезень на основних хабах Європи
1584

На ринку вантажних авіаперевезень Європи продовжується застій, що негативно впливає на увесь трафік, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Видання посилається на опубліковані днями дані двох провідних транспортних центрів ЄС.

Так, на амстердамському Схіпголі (AMS) минулого місяця вантажообіг склав 10 344 тонни, що на 5,6% менше, ніж у серпні 2022 року. Зокрема, обсяги вантажів, привезених літаками з Азії, впали за цей час на 2,2%, з Північної Америки – на 14,6%, з Африки – на 18,6%. Лише напрямок Близького Сходу демонструє позитивний результат – плюс 3%.

Тим не менш, Йост ван Дусбург, керівник відділу вантажних перевезень у Схіпголі, позитивно оцінив поточну ситуацію та зазначив, що вантажні перевезення в аеропорту починають стабілізуватися. «Більше вантажних суден хотіли б літати на Схіпхол, але наші слоти заповнені, а тимчасових слотів значно поменшало порівняно з минулим роком – це найбільший фактор втрати тоннажу», – сказав він.

Аеропорт Франкфурт (FRA) обробив приблизно 156 800 тонн вантажів минулого місяця, що на 1,2% більше, ніж у минулому році, хоча показники усе ще на 9,6% менші, ніж у до пандемічний період. Утім, і нинішнє зростання має переважно штучний характер. Річ у тому, що низка авіакомпаній останнім часом оптимізувала свої маршрути та звузила географію доставки до різних аеропортів.

Загальний тоннаж вантажних літаків також збільшився на 0,8%, хоча він на 10,1% менший, ніж до пандемії.

У своєму регіональному аналізі Fraport зазначив, що «завдяки безперервній експлуатації суто вантажних літаків спостерігалося значне збільшення загального трафіку до та з Катару (+44,6%), Саудівської Аравії (+38,3%) і Туреччини (+6,0%) порівняно з минулим роком». Збільшення трафіку на Близькому Сході становило 14,6%.

Торгівля з країнами Далекого Сходу скоротилася на 6,4% в річному вимірі, у т.ч. Китай (-7,6%), Південна Корея (-11,8%) і Японія (-18,4%), однак позитивні результати в Індії (+7,8%), Гонконгу ( +13%) і В'єтнамі (+47,8%).

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також