25 вересня 2023

Дозвольте собі сієсту! VARUS презентує кокосову новинку від ТМ Varto

Дозвольте собі сієсту! VARUS презентує кокосову новинку від ТМ Varto
1078

Райська насолода тепер у мережі VARUS. У лінійці ТМ Varto з’явився солодкий батончик SIYESTA з насиченим кокосовим смаком. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Асортимент власних торгових марок VARUS постійно поповнюється новими товарами та смаками, щоб задовольнити запити усіх клієнтів мережі. Батончик SIYESTA ТМ Varto — це новинка, створена спеціально для тих, хто полюбляє солоденьке, а особливо батончики знайомих смаків.

SIYESTA — це ніжна подрібнена м’якоть кокоса, турботливо огорнута якісною глазур'ю. Неймовірний тропічний смак точно не залишить байдужим усіх, хто віддає перевагу кокосовим десертам.

“Команда VARUS не зупиняється у пошуку нових смаків для наших клієнтів.  Мета — зробити так, щоб кожен міг знайти на полицях наших магазинів щось особливе саме для себе. Цього разу ми презентуємо новинку —  солодкі батончики. Нічого подібного раніше не було в асортименті ТМ Varto. Тож уже не можемо дочекатись, коли поціновувачі солодкого спробують та оцінять смак нашої новинки”, — коментує керівниця відділу розробки ВТМ VARUS Анна Бурцева.

Запрошуємо оцінити смак кокосової насолоди — батончики SIYESTA вже можна знайти на полицях усіх супермаркетів мережі VARUS за доступною ціною 15,50 грн.

Нагадаємо, що Varto — це власна торгова марка VARUS, в асортименті якої — сотні товарів, ексклюзивно виготовлених на замовлення мережі. Під цим брендом виробляються молочні продукти, м’ясні вироби, бакалія, напої, кондитерські вироби та багато іншого. Кожен товар ВТМ проходить ретельну перевірку відділом якості VARUS та відповідає всім стандартам українського законодавства.

Читайте також: Знижка -5% на varus.ua з карткою Visa

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги