06 листопада 2023

Порти Швеції відмовляються приймати електромобілі Tesla

Порти Швеції відмовляються приймати електромобілі Tesla
1177

З вівторка імпорт електромобілів Tesla до Швеції буде заблоковано, повідомляє повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Причиною є відмова головних морських портів країни розвантажувати машини цього виробника, що доставляють на суднах.

Ініціатором заборони стала Шведська профспілка транспортників, як підтримала іншу профспілку – IF Metall, що об’єднує працівників швецьких фірмових майстерень Tesla. З’ясувалося, що там з п’ятниці почався страйк через відмову роботодавця підписувати колективний договір.

Представники IF Metall заявили, що місцева дочірня компанія Tesla, TM Sweden, відмовлялася підписувати угоду протягом кількох років, і саме тому вони відмовляються виходити на роботу.

Відтак, цього тижня суперечка має поширитися на чотири шведські порти – Мальме, Гетеборг, Треллеборг і Седертельє. Загальний страйк оголошують або до наступного повідомлення, або до того моменту, коли згаданий колективний договір буде підписано.

У 2022 році Tesla продала у Швеції 9189 електромобілів, що зробило цю країну четвертим за обсягами ринком збуту для американського виробника. Однак цього року у Швеції планували продати трохи менше 17 тис. Tesla, і це частка усього ринку у 18% та статус Швеції як головного покупця електромобілів Tesla.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також