16 січня 2024

Перший доларовий трильйонер з'явиться у світі до 2034 року

Перший доларовий трильйонер  з
421

У світі до 2034 року може з'явитися перший трильйонер, проте викорінення бідності займе ще 229 років, йдеться у доповіді міжнародної благодійної та гуманітарної організації Oxfam. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Згідно з звітом, з 2020 року п'ять найбагатших людей світу більш ніж удвічі збільшили свій статок — з $405 млрд до $869 млрд. При цьому майже 5 млрд людей стали біднішими.

За даними Oxfam, мільярдери керують сім'ю із десяти найбільших корпорацій світу. Загальна вартість активів компаній оцінюється в $10,2 трлн, що еквівалентно сукупному ВВП всіх країн Африки та Латинської Америки.

Серед мільярдерів, які згадуються в доповіді, вказані американський бізнесмен, засновник Tesla та SpaceX, власник соцмережі Х Ілон Маск, президент групи компаній LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy) Бернар Арно, а також засновники корпорації Amazon (Джефф Безос), розробника програмного забезпечення Oracle (Ларрі Еллісон) та IT-компанії Microsoft (Білл Гейтс).

Автори дослідження зазначають, що 1% найбагатших людей мають 43% усіх світових фінансових активів. Крім того, вони контролюють 48% фінансового багатства на Близькому Сході, 50% в Азії та 47% у Європі.

За даними Oxfam, 148 найбільших світових корпорацій заробили $1,8 трлн прибутку та значні дивіденди, що виплачуються багатим акціонерам. Статки мільярдерів зросли на $3,3 трлн з 2020 року. Зростання перевищило темпи інфляції втричі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також