12 лютого 2024

ТОВ Омега і VARUS провели найефективнішу trade-маркетингову кампанію з використанням штучного інтелекту 2023 році

ТОВ Омега і VARUS провели найефективнішу trade-маркетингову кампанію з використанням штучного інтелекту 2023 році
514

2 лютого 2024 року в рамках щорічної бізнес-конференції Big Trade-Marketing Show: New Reality – New Possibilities відбулося нагородження переможців Національної премії Big Trade-Marketing Award-2024.

Премія в галузі TRADE маркетингу присуджується за визначні та успішні маркетингові стратегії, які були реалізовані в 2022-2023 рр.

Місія премії полягає в просуванні та визнанні креативних трейд-маркетингових стратегій та їхніх авторів, стимулюючи інноваційні підходи та покращувати стандарти у цій сфері для сприяння загального розвитку маркетингової індустрії.

Журі визначило домінантів серед роздрібних мереж, виробників, дистриб’юторів, маркетингових агенцій на підставі презентацій трейд-маркетингових кейсів з якісними та кількісними показниками: залучення нових клієнтів, підвищення лояльністі, підвищення впізнаваністі бренду, зміна сприйняття бренду або поєднання кожного з цих способів за допомогою ефективного креативу, задля досягнення бажаних цілей тощо.

У номінації «Найефективніша trade-маркетингова кампанія з використанням штучного інтелекту» перемогу здобули ТОВ "Омега" і торгова мережа VARUS.

Дизайн у брендингу має справляти враження, переконувати, заохочувати і продавати. За поширеністю тренду 2023/2024 рр використання ШІ стоїть на першому місці.  Компанія VARUS ніколи не втрачає можливість йти у ногу з часом та відповідати останнім тенденціям. Саме тому ритейлер з 2023 року впровадив використання ШІ у розробках креативів для ВТМ, а саме для ТМ Varto та ТМ Origin.  У Varus бачать результативність у використанні ШІ підвищенням зацікавленності споживачів у соціальних мережах  та інших каналах комунікації.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також