12 лютого 2024

Ініціатива «Кінські сили» зібрала понад 2,8 млн грн на геройкари для військових

Ініціатива «Кінські сили» зібрала понад 2,8 млн грн на геройкари для військових
295

31 січня 2024 року в магазинах EVA завершилась ініціатива «Кінські сили», що проходила в рамках проєкту «ГЕРОЙCAR». За два місяці її підтримали понад 272 000 клієнтів мережі.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Аби долучитись до ініціативи «Кінські сили» та сприяти забезпеченню транспортом українських військових, відвідувачі магазинів EVA купували спеціальні наліпки з зображенням глиняного коника-оберега, оздобленого опішнянським розписом.

«Можливістю підтримати ЗСУ  таким шляхом скористались 272 347 клієнтів. Завдяки їм на автівки для захисників та захисниць України вдалося зібрати 2 822 399 грн. Це – приблизна вартість 10 пікапів», розповіла керівниця PR-напряму EVAОлександра Гнатик.

Загальна мета «ГЕРОЙCAR» – придбати 1000 позашляховиків для ЗСУ. В межах проекту створено єдину національну платформу для прийому заявок, фіксації потреб військових частин, збору коштів та сервісного обслуговування транспорту, що задіяний в обороні України.

«Вже понад 340 позашляховиків ми передали ЗСУ. Але потреби в транспорті набагато більші та виникають постійно. Тому ми вдячні всім, хто підтримує “ГЕРОЙCAR”. Ми продовжуємо активно працювати. В тому числі з EVA готуємо нові ініціативи, які сприятимуть досягненню нашої мети», – прокоментував Артем Скрипка, керівник проєкту «ГЕРОЙCAR» .

Читайте також: Стати першими не лише в офлайні: в EVA поділилися досягненнями EVA.UA та планами

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також