28 лютого 2024

Остання лінійка Yeezy від Adidas надійде у продаж тільки онлайн

Остання лінійка Yeezy від Adidas надійде у продаж тільки онлайн
347

Adidas випустить додаткові запаси Yeezy 2022 найближчими тижнями. Ці товари будуть доступні виключно через цифрові платформи, включаючи мобільний додаток та офіційний інтернет-магазин.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Компанія заявила, що вирішила випускати товари, що залишилися, поетапно, щоб "забезпечити справедливий і преміальний досвід для споживачів".

Серед продуктів - найпопулярніші моделі бренду, починаючи з кросівок 350 V2 у сірому стальному кольорі, йдеться в повідомленні. Продукти, що залишилися, будуть доступні по всьому світу поетапно.

Незважаючи на суперечки навколо бренду, минулого року Adidas вирішив продати залишки Yeezy та пожертвувати "значну частину" виручених коштів організаціям, які борються з дискримінацією, ненавистю, расизмом та антисемітизмом. Спортивний гігант розірвав стосунки з Вестом у 2022 році після серії антисемітських висловлювань.

Перший розпродаж залишків Yeezy привів до того, що всі моделі було розпродано, і компанія повідомила про зниження продажів на 100 мільйонів євро.

У серпні генеральний директор Adidas Бйорн Гульден заявив, що Adidas відкинув можливість продажу товарів Yeezy без назви Yeezy. "Наше завдання зараз - обмежити збитки, позбутися запасів, використовувати виручені кошти на благо... і побудувати бізнес надалі без Yeezy", - сказав він тоді.

На початку цього місяця Adidas заявив, що більше не списуватиме продукцію Yeezy. Натомість вона вирішила продавати їх цього року "як мінімум за собівартістю".

Читайте також: Adidas вирішив розпродавати Yeezy "як мінімум за собівартістю"

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також