29 лютого 2024

Весняна промоакція від мережі мультимаркетів «Аврора» активно захоплює серця українців

Весняна промоакція від мережі мультимаркетів «Аврора» активно захоплює серця українців
619

«Аврора» спільно з брендом косметики «MERMADE» та ювелірною мережею SRIBNAKRAINA презентує унікальні WOW-бокси.

Усі акційні набори вміщують три доглядові продукти. Крім цього у багатьох боксах також можна відшукати унікальні ювелірні прикраси. Промоакція діятиме в усіх мультимаркетах країни та на сайті avrora.ua з 1 до 23 березня.

«Аврора» завжди підтримує, надихає й дарує українцям приємний та корисний шопінг. Цієї весни всеукраїнська мережа разом з партнерами — відомим брендом косметики «MERMADE» та ювелірною мережею SRIBNA KRAINA — запустила  особливу акцію.

 

Усі клієнти «Аврори» зможуть придбати унікальний WOW-бокс та побалувати себе чи близьких вдало скомпонованою доглядовою косметикою. Кожен набір містить три продукти від «MERMADE», якими можуть бути: гель для душу, бальзам для губ, парфумований лосьйон для тіла, крем для рук, гель для вмивання чи міст для тіла. Наповнення боксу можна обрати з трьох варіантів, тож кожен знайде щось до душі.

Анастасія Чередник, директорка «MERMADE» з маркетингу, розповідає: 

«Створення подарункових наборів — це наш улюблений процес, наша стихія. І ми радіємо кожній можливості створити маленьке свято для українських споживачів. Віримо що ці доглядові бокси додадуть яскравих фарб у кожен день всіх покупців».

Але WOW-бокс — це не тільки про корисну, приємну та заощадливу покупку. Всередині можна буде знайти унікальні срібні прикраси: браслети, шарми та підвіски від «Sribna Kraina». Ці витвори ювелірного мистецтва символізують весняну легкість, витонченість та гармонію. 

«Прикраси — це спосіб  дарувати радість та емоції. Ми щасливі мати можливість подарувати ці чарівні емоції покупцям WOW-боксів та стати частиною їх гарного настрою». — поділилася думками Олена Смірнова, директорка з маркетингу SRIBNA KRAINA.