24 квітня 2024

Угода між Coach та Versace на $8,5 млрд опинилася під загрозою зриву

Угода між Coach та Versace на $8,5 млрд опинилася під загрозою зриву
275

Федеральна торгова комісія США (FTC) подала позов до федерального суду з вимогою заблокувати злиття двох американських холдингів, які торгують предметами розкоші. На думку регулятора, злиття модного будинку Tapestry Inc., що володіє такими брендами, як Coach, Kate Spade та Stuart Weitzman, і Capri Holdings, якому належать бренди Michael Kors, Jimmy Choo та Versace, завдасть шкоди покупцям та співробітникам. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

FTC стверджує, що зараз Capri та Tapestry «конкурують у всьому, починаючи одягом, закінчуючи окулярами та взуттям», а «ця угода загрожує позбавити споживачів конкуренції на ринку доступних сумок, а робітники втратять можливість отримувати вищі зарплати та працювати у більш прийнятних умовах» .

Компанії, коментуючи дії регулятора, вказують, що FTC «принципово неправильно розуміє як люксовий ринок, і те, як споживачі роблять у ньому покупки». На думку компаній, регулятор «воліє ігнорувати реальність динамічної та розширюваної $200-мільярдної глобальної індустрії люксових товарів», на якому споживачі роблять покупки у різних брендів, порівнюючи ціни, а самі Tapestry і Capri на цьому ринку «зазнають конкурентного тиску як з боку менш дорогих, і дорожчих товарів».

Про злиття Capri і Tapestry, що готується, було оголошено в серпні 2023 року. Тоді учасники угоди заявляли, що об'єднання шести брендів під одним дахом дозволить розширити коло споживачів, водночас наростивши ресурси для виробництва. Це, на їхню думку, є актуальним у непростий для люксових виробників період, коли в США падають продажі таких товарів в умовах високої інфляції. Вартість операції мала скласти близько $8,5 млрд.

Сторони угоди, Capri та Tapestry, стверджують, що об'єднання брендів дозволить їм розширити коло споживачів та збільшити ресурси для виробництва. Вони вказують на поточний несприятливий період для ринку розкоші, коли продажі в США знижуються через високу інфляцію, і вважають, що об'єднання допоможе їм впоратися з цими викликами.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також