17 травня 2024

Microsoft просить сотні співробітників, що працюють із ШІ, переїхати з Китаю до США

Microsoft просить сотні співробітників, що працюють із ШІ, переїхати з Китаю до США
486

Американська Microsoft попросила сотні своїх співробітників китайських підрозділів, які працюють у відділах зі штучного інтелекту (ШІ) та хмарних технологій, розглянути можливість переїзду в інші країни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

За даними співрозмовників видання, пропозицію отримали 700-800 співробітників корпорації, серед яких переважно громадяни Китаю. Їм запропоновано подумати про переїзд до таких країн, як США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія.

У Microsoft підтвердили, що таку пропозицію робили деяким співробітникам, проте деталі розкрити відмовилися. За інформацією WSJ, співробітники, які не захочуть їхати з Китаю, зможуть продовжити роботу в країні.

Як з'ясувало видання, пропозиція Microsoft зроблена на тлі технологічної конкуренції, що посилюється, між США і Китаєм. Ще в 2022 році американська влада ввела нові санкції, обмеживши можливість компаніям та громадянам США продавати до Китаю напівпровідники.

У травні повідомлялося, що влада США розглядає можливість обмеження доступу до найбільш розвинених ШІ-моделей та основного програмного забезпечення таких систем. Передбачається, що американські компанії мають отримувати ліцензії на надання розробникам з Китаю доступу до використання їхніх ШІ-чіпів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також