23 травня 2024

Marks & Spencer збільшив річний прибуток на 41%

Marks & Spencer збільшив річний прибуток на 41%
281

Торік продаж мережі британських універмагів Marks & Spencer зріс на 9,4% до 13 млрд фунтів стерлінгів (близько 15,3 млрд євро), а прибуток до оподаткування збільшився на вражаючі 41,4%. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

Прибуток досяг 672,5 мільйонів фунтів стерлінгів (790,5 мільйонів євро).

Це зростання було забезпечене в основному за рахунок підрозділів продуктів харчування та одягу, які зросли на 13% та 5,3% відповідно. Це означає, що плани ритейлера щодо виходу з кризи приносять свої плоди, оскільки останніми роками M&S навмисно відкривала більше продовольчих магазинів та закривала менш прибуткові. Продаж одягу зростає в основному за рахунок чоловічого одягу, джинсів та спідньої білизни: торік мережа продавала 114 одиниць спідньої білизни за хвилину.

Marks & Spencer стверджує, що її фінансовий стан не був таким добрим з 1997 року. Це навіть "зачатки нового M&S", - захоплюється генеральний директор Стюарт Мачин, повідомляє Financial Times. «У нас є вітер у вітрилах, впевненість у тому, що наш план працює... і попереду на нас чекає ще багато можливостей». Тепер мережа хоче знову стати повноцінним місцем для покупок, а не лише для особливих випадків чи поповнення запасів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також