24 травня 2024

Target повідомила про падіння виручки та чистого прибутку

Target повідомила про падіння виручки та чистого прибутку
403

У першому кварталі 2024 року виручка однієї з найбільших американських роздрібних мереж Target скоротилася на 3,1%, склавши $24,5 млрд. Чистий прибуток знизився майже на 1%, до $942 млн. Порівняні продажі, тобто продажі магазинів, які працюють більше року , скоротилися на 3,7%, продовжуючи знижуватись вже четвертий квартал поспіль. Після публікації звітності 22 травня акції Target впали на 10%, повідомляє TradeMaster.UA.

Експерти пов'язують зниження продажів Target із зменшенням споживчих витрат на непродовольчі товари, які становлять значну частку асортименту компанії. Це відображає прагнення покупців скоротити витрати на необов'язкові покупки на тлі інфляції, що триває, яка у квітні склала 3,6% у річному вираженні, незважаючи на деяке уповільнення. Ніл Сондерс, керуючий директор дослідницької компанії GlobalData, зазначив, що показники Target «істотно гірші, ніж у ринку в цілому», що наголошує на втраті частки ринку компанією.

Для порівняння, найбільший американський ритейлер Walmart минулого тижня опублікував звітність за квартал, продемонструвавши зростання виручки на 6% до $161,5 млрд і зростання чистого прибутку на 205% до $5,1 млрд. Ці результати вказують на успішну адаптацію Walmart до поточних економічних умов та підтверджують його здатність залучати споживачів навіть за умов високої інфляції.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також