Nestlé перевершила очікування за підсумками першого кварталу, вплив тарифів США поки що залишається невизначеним

Nestlé, найбільший у світі виробник упакованих продуктів харчування, відзвітувала про кращі за прогноз органічні показники зростання продажів у першому кварталі 2025 року. Це стало можливим завдяки підвищенню цін на популярні продукти, зокрема шоколадні батончики KitKat та каву Nescafe. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.
Компанія зберегла свій прогноз на 2025 рік, очікуючи покращення органічного зростання продажів та базову операційну маржу щонайменше на рівні 16%.
«Прогноз ґрунтується на нашій оцінці прямого впливу чинних тарифів і здатності адаптуватися до змін», — зазначив генеральний директор Nestlé Лоран Фрейше.
Водночас він визнав, що непрямі наслідки — вплив на споживачів, курси валют і вартість сировини — залишаються наразі «незрозумілими».
Нові широкомасштабні тарифи, запроваджені президентом США Дональдом Трампом, викликають занепокоєння щодо потенційної рецесії на одному з ключових для Nestlé ринків. На початку тижня Трамп провів переговори з великими рітейлерами, серед яких Walmart і Target, щодо впливу нових мит на їхній імпорт.
Фінансова директорка Nestlé Анна Манц уточнила, що тарифи вплинули, зокрема, на водний бізнес компанії в США, капсули еспресо та низку інгредієнтів.
Разом з тим, Nestlé нагадала, що понад 95% її продукції на американському ринку виробляється локально.
Підсумки кварталу
- Органічне зростання продажів — 2,8% (очікування аналітиків — 2,5%)
- Зростання цін — 2,1% (проти прогнозованих 1,8%)
- Реальне внутрішнє зростання (обсяг) — 0,7% (прогноз — 0,8%)
- Загальний обсяг продажів — 22,6 млрд швейцарських франків ($27,28 млрд), трохи вище за очікувані 22,5 млрд.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини виробників, нестле
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар