24 липня 2025

Adidas випустила кросівки на честь Оззі Осборна

Adidas випустила кросівки на честь Оззі Осборна
446

Adidas випустила модель кросівок на честь Оззі Осборна. Вони були представлені на прощальному концерті музиканта, що відбувся 5 липня в англійському Бірмінгемі. Про це розповів дизайнер компанії Джо Лінг у соцмережах, повідомляє TradeMaster.UA.

Кросівки випущені обмеженим тиражем у 121 пару. 121 - це телефонний код Бірмінгема. Кросівки призначені для близького оточення виконавця і не продаватимуться в роздріб. Дизайн виконаний у стилі Black Sabbath — чорний колір з фіолетовими смугами та білим контрастним рядком. На устілках зображена графіка Оззі Осборна, а на внутрішній стороні язичка вказана дата його останнього концерту.

Оззі Осборн, соліст Black Sabbath і один із найкультовіших рок-музикантів усіх часів, помер у віці 76 років. Про це стало відомо 22 липня.

Читайте також: Adidas випустив колекцію London Originals на честь Вімблдону

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також