23 жовтня 2025

KKR запускає нову платформу для лізингу контейнерів

KKR запускає нову платформу для лізингу контейнерів
101

Глобальна інвестиційна компанія KKR запускає нову платформу з лізингу та фінансування морських контейнерів, розраховану на користувачів з усіх країн світу. Проект підкріплений капіталом у розмірі 500 мільйонів доларів США з кредитних фондів та рахунків, якими керує сама KKR.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Як повідомили представники інвестиційної компанії, новостворена платформа, що отримала назву Galaxy Container Solutions, повинна допомогти задовольнити зростаючий попит на контейнери у глобальній морській галузі. Її очолять генеральний директор Джеффрі Ганнон та операційний директор Адріан Даннер, які раніше були співзасновниками та керівниками Global Container International, 7-го за величиною лізингодавця морських контейнерів у світі.

«Це ідеальний момент для запуску Galaxy, оскільки динаміка ринку, така як консолідація лізингодавців та сталий попит, створює реальні можливості для нових учасників, – сказав Ганнон. – За підтримки KKR ми раді використати наш перевірений підхід, щоб запропонувати нашим клієнтам надійні та гнучкі рішення для їхніх потреб у парку контейнерів та капіталі».

Нагадаємо, що у 2016 році компанія KKR розробила свою стратегію ABF, за якою загальний обсяг капіталу, що знаходиться в управління, досягає 75 млрд доларів США.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також