Google інвестує близько $6 млрд у розвиток дата-центрів у Німеччині — Reuters
Google, дочірня компанія корпорації Alphabet, планує інвестувати близько 5 мільярдів євро (приблизно 5,8 мільярда доларів) у розширення своєї інфраструктури в Німеччині. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.
Інвестиції спрямовані на збільшення пропускної здатності та розвиток дата-центрів у найбільшій економіці Європи.
Згідно з інформацією співрозмовників агентства, Google побудує новий центр обробки даних у Дітценбаху, поблизу Франкфурта, а також розширить свій існуючий майданчик у місті Ханау, розташованому в тому ж регіоні. Раніше інше джерело повідомило, що обсяг інвестицій оцінюється у «середній однозначний мільярд євро».
У компанії наразі не прокоментували точний розмір вкладень. Раніше Google заявляв, що планує інвестувати мільярди євро в Німеччину для підтримки інновацій, розвитку штучного інтелекту та сприяння кліматично нейтральній трансформації.
Читайте також: Google отримав особливий статус на ринку пошуку у Великій Британії
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини виробників, гугл,
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар































