Зростання економіки США зараз найбільше за останні два роки
Економіка США продовжує набирати обертів, і протягом останнього кварталу вона продемонструвала найкращі результати за останні два роки, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.
Зокрема, зростання ВВП Сполучених Штатів в останньому кварталі становило 4,3% у річному вимірі. Попередній квартал завершився з результатом плюс 3,8%.
Економіка США попри добрі загальні результати продовжувала потерпати від різних негараздів, характерних для нинішнього часу, йдеться в опублікованому днями урядовому звіті. Серед іншого, вона постраждала від радикальних змін у торговельній та міграційній політиці. Також проблемою залишається доволі висока інфляція та вимушене скорочення державних витрат. В результаті протягом останнього часу відбувалися сильні коливання показників імпорту та експорту. Однак базові показники не можуть не радувати економістів, оскільки вони перевершують навіть попередні оптимістичні прогнози.
«Це економіка, яка кинула виклик песимістичним очікуванням практично з початку 2022 року», – прокоментував ситуацію Адітья Бхаве, старший економіст Bank of America. Загальний показник зростання за третій квартал року був набагато сильнішим, ніж очікувалося, більшість аналітиків очікували річного темпу близько 3,2%.
Посилене зростання фахівці пояснюють кількома факторами. Це збільшення споживчих витрат серед американців (+3,5%) та відносно стабільна ситуація на ринку праці. При цьому імпорт поступово скорочується на тлі високих митних тарифів у США та розпалювання торгової суперечок з такими країнами, як Китай.
Скорочення імпорту, навпаки, виявилося тимчасовим явищем цього року. Протягом останнього кварталу обсяги постачання за кордон збільшилися на 7,4%. Також уряд відновив зростання державних витрат, у т.ч. на оборону, під кінець поточного року.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини еконоіки, економіка сша, ввп сша
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар






























