20 лютого 2026

Чек у смартфоні: Аврора долучилася до пілотного запуску державного сервісу єЧек

Чек у смартфоні: Аврора долучилася до пілотного запуску державного сервісу єЧек
91

Мережа мультимаркетів «Аврора» стала однією з перших компаній в Україні, що долучилися до пілотного проєкту єЧек — державного сервісу цифрового фіскального чека. Тепер покупці можуть отримати цифровий доступ до свого фіскального чека безпосередньо у мобільному застосунку банку. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

20 лютого 2025 року в Україні стартував пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового чека. Пілотна програма вже доступна для клієнтів банків ПриватБанк, ПУМБ, VST Bank та monobank. Ініціатива впроваджується Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства України у співпраці з Міністерством фінансів України, Державною податковою службою України та Національним банком України у партнерстві з Mastercard.

Для покупців єЧек означає зручний цифровий доступ до чека без ризику його втратити — для повернень, гарантій і контролю витрат. Водночас на етапі тестування зберігається можливість отримання паперового чека — покупець може користуватися обома форматами. Для бізнесу впровадження цифрового чека означає поступове скорочення витрат на папір, друк і технічне обслуговування касового обладнання, а також посилення екологічної відповідальності.

Мережа «Аврора» підтримує цифрові трансформації, що підвищують зручність для клієнтів та сприяють розвитку прозорого ринку.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб покупки в «Аврорі» були не лише вигідними, а й максимально зручними. Участь у пілотному запуску єЧеку — це логічний крок у напрямку цифровізації наших сервісів. Для клієнтів це зручний та простий доступ до чеків, а для компанії — можливість оптимізувати процеси та зробити ще один внесок у відповідальне споживання ресурсів», — зазначив Віталій Колісник, Fintech manager мережі мультимаркетів «Аврора».

єЧек — це сучасне цифрове рішення, яке дозволяє зручно зберігати чеки без ризику їх втрати, використовувати їх для повернення товарів, гарантійного обслуговування та контролю власних витрат. При цьому сам чек, як і раніше, фіскалізується продавцем і зберігається у державній системі обліку.

Читайте також: Зручний сервіс за будь-яких умов: «Аврора» в 2025 році видала 6,46 млрд гривень готівки своїм покупцям

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також