Квартальний виторг Danone збільшився до €6,7 млрд
Компанія Danone SA у першому кварталі 2026 року збільшила продажі відносно аналогічного періоду минулого року на 2,7% — до €6,7 млрд. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.
Зазначається, що динаміка зумовлена збільшенням обсягів і асортименту ( на 1,5%), а також позитивним ціновим фактором (+1,2%).
Стабільні результати продажів компанія фіксує в Європі, на Близькому Сході та в Африці (+0,6%) на тлі впливу відкликання дитячого молочного харчування та конфлікту на Близькому Сході. Стабільно високі результати тримаються в Америці — зростання на 3,4%. Китай та Японія підтримують продажі в Азійсько-Тихоокеанському регіоні (APAC), де вони збільшились на 6%.
Danone підтверджує прогноз на 2026 рік про зростання продажів у діапазоні 3-5%, причому регулярний операційний дохід зростатиме швидше, ніж продажі.
Читайте також: Danon випустила облігації на €1,6 млрд
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини виробників, данон, виробництво продуктів харчування
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар

































