Зелена карта від Ощадбанку: подорожуємо разом

Зелена карта від Ощадбанку: подорожуємо разом

08 березня 2023

Подорож у Європу на власному авто — це незалежність і свобода вибору маршруту, часу, зупинок і навіть музичного супроводу. Пригода починається не у пункті призначення, а одразу за зачиненими дверима машини. Крім стандартних посвідчення особи, відкритої візи та водійських прав для цього знадобиться ще один важливий документ — зелена карта.

 

Це універсальний дозвіл на в’їзд власним автотранспортом, що діє у понад 40 країнах Європи, що входять до співдружності «Green Card». По своїй суті — це страховий поліс на автомобіль, мета якого убезпечити водія та оточення учасників дорожнього руху за кордоном. Її відсутність потягне неминучу сплату штрафу при перетині кордону, а в окремих країнах у в’їзді може бути відмовлено.

 

Оформленням зеленої карти в Україні займається коло страхових компаній, що ліцензовані «Моторним (транспортним) страховим бюро України» (МТСБУ). Саме ця організація розробляє уніфіковані нормативи страхового поліса згідно з європейським стандартом. Охочим оформити такий документ не обов’язково витрачати час на пошуки оптимальної по швидкості і вартості страхової, адже можна звернутися до Ощадбанку і отримати європейську автомобільну страховку не виходячи з дому.

 

Страховка онлайн чи у відділенні — обираєте самі

Ощадбанк пропонує зручні умови посередництва при оформленні зеленої карти. Чому це зручно? Тому що відділення Ощаду, у якому можна замовити поліс, напевно знаходиться поруч, на відміну від офісу страхової. Консультант банку швидко оформить запит. А якщо навіть на такий візит не вистачає часу, можна скористатися онлайн послугою через офіційні месенджери Telegram та Viber. Достатньо уважно слідкувати за інструкцією чат-бота, щоб лише за кілька хвилин файл із бланком поліса був надісланий на вказану електронну пошту.

Не віриться, що все так легко і електронний поліс має законну силу? Перевірте його за унікальним кодом на сайті МТСБУ, щоб переконатися у коректному внесенні у загальнодержавну базу даних.  

 

Скільки це коштує

Розцінки на страховий поліс Зелена карта встановлюються агентством-ліцензіаром і є однаковими для всіх дистриб’юторів цієї послуги. Загальна вартість поліса залежить від кількох факторів:

 

- Країна призначення.

- Тип автомобіля (легковий, вантажний, автобус, причіп чи мотоцикл).

- Термін дії страховки (від 15 діб до 1 року).

 

Правильно визначені параметри страхового поліса забезпечать повне відшкодування пошкоджень у разі настання страхового випадку, щоб звести негативні враження під час подорожі за кордон до мінімуму. А зелена карта від Ощадбанк — гарний спосіб уникнути організаційних турбот напередодні від’їзду. 


ПопередняВесь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*