Коли варто оформити кредит та як уникнути переплат

Коли варто оформити кредит та як уникнути переплат

06 жовтня 2023

Кредитування фізичних осіб стає вигідним інструментом для багатьох людей, яким терміново потрібні гроші. Завдяки розвиненому фінансовому сектору позичальники можуть обрати компанію з найкращими для себе умовами. Так, сьогодні легко взяти позику як на декілька днів, так і отримати кредит на 3 місяці, півроку і більше. Пільгові позики дозволяють швидко виправити фінансове становище та уникнути великої переплати.

В яких випадках вигідно оформити кредит

Оформлення кредиту дозволяє купити речі чи оплатити послуги, на які немає коштів на даний час. Користувачі часто забувають про те, що позики збільшують фінансове навантаження на родину, адже потрібно повернути тіло кредиту, відсотки, комісію та інші платежі (якщо вони передбачені договором).

Тому іноді від кредитних коштів краще відмовитися, наприклад, коли споживач хоче оплатити спонтанну покупку, придбати брендову річ, яка ніяк не покращить якість його життя. Проте в деяких випадках позичити гроші в банку чи МФО вкрай важливо та вигідно.

  • Покупка будинку чи автомобіля. Вкладати гроші в рухоме та нерухоме майно вигідно, адже людина не буде переплачувати кошти за оренду. 

  • Оплата навчання. Освітній кредит згодом себе виправдає, адже вклавши кошти у вищу освіту, курси чи навчання за кордоном, людина підвищує професійні навички та отримує шанс на кращу роботу.

  • Оплата лікування. Інколи виникає потреба у термінових медичних процедурах, які можуть коштувати доволі дорого. 

  • Ремонтні роботи. Якщо не вистачає власних заощаджень на завершення ремонту у помешканні, варто оформити позику. 

Споживчі позики терміном на кілька місяців рентабельні для здійснення ремонту побутової техніки чи транспортного засобу.

Яким чином можна зменшити переплату за кредитом

Перше, що потрібно пам’ятати позичальнику, — кредит належить до платної послуги, і за користування коштами доведеться заплатити. Проте в деяких випадках переплату вдасться зменшити. Відсоткова ставка у позиках для нових клієнтів МФО становить 0,01%. 

Важливо лише обирати МФО, які пропонують невисокі ставки, а також уважно вивчити кредитний договір. В ньому не має бути інформації про додаткові платежі, комісії, страхові внески тощо.

Зменшити переплату за кредитом вдасться за можливості погасити заборгованість достроково. Таким чином доведеться заплатити відсотки за фактичний термін користування коштами.

Прострочки за платежами призводять до нарахування штрафу чи пені. Тому необхідно вчасно погашати позику.


ПопередняВесь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*