07 березня 2023

У лютому на допомогу дітям VARUS зібрав 300 672 грн

У лютому на допомогу дітям VARUS зібрав 300 672 грн
1329

VARUS продовжує підтримувати благодійний проєкт «Дитинство без війни». У лютому мережа разом зі своїми клієнтами зібрали на допомогу дітям 300 672 грн. Всі кошти підуть на закупівлю продуктів. Цієї суми вистачить забезпечити обідами 370 дітей протягом  місяця. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Нагадаємо, що з початку війни проєкт «Дитинство без війни» проводить евакуацію з України до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зазначимо, що це наймасштабніша приватна ініціатива з евакуації. Головна місія – евакуювати якомога більше дітей і забезпечити їхнє проживання в Туреччині до завершення війни. За цим проєктом під прихисток можуть прийняти ще 1 000 дітей. Однак для перевезення та їхнього утримання потрібні значні ресурси і тому кожна гривня, яка зібрана в рамках цієї акції, є надзвичайно потрібною.

Взяти участь в акції та підтримати благодійний проєкт «Дитинство без війни» може кожен.

Купуйте у супермаркетах VARUS акційні товари, виділені на полицях спеціальним підцінниками. З продажу кожного акційного товару мережа VARUS перераховує по 1 грн на проєкт «Дитинство без війни». В акції беруть участь харчові продукти і товари для дітей українських, закордонних виробників та маленьких крафтових виробництв. А ще є можливість перерахувати на допомогу дітям вашу решту на касі або накопичені бонуси за програмою лояльності VARUS у мобільному додатку чи telegram - та Viber-ботах.

Читайте також: Це про турботу: VARUS випустив подарункові сертифікати з оригінальним дизайном

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також