10 квітня 2023

Свіжа колаборація: Фокстрот під’єднав оплату через Whitepay

Свіжа колаборація: Фокстрот під’єднав оплату через Whitepay
1033

Один з найбільших українських ритейлерів техніки Фокстрот додав можливість оплачувати товари через Whitepay. Відтепер покупцям будуть доступні онлайн сервіси платіжної платформи для розрахунку за електронні гаджети та побутову техніку. Сервіс Whitepay також бере на себе опрацювання платежів та забезпечує клієнтську підтримку. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Такі зміни дозволять покупцям не витрачати час на конвертацію активів та транзакції з гаманця на банківську картку.

«Наша місія – зробити так, щоб бізнес був адаптований до того, що невдовзі криптовалюта і блокчейн стануть буденними речами. І ми хочемо надавати всім можливість розширяти способи ведення бізнесу, шукати додаткові шляхи розвитку з фокусом на майбутнє. Нам за честь залучати до партнерства український бізнес і ми віримо, що такі приклади наближають омріяний крипто спільнотою массадапшн», – коментує СЕО Whitepay Гліб Удовиченко.

Як результат, клієнти можуть купити будь-який товар у офлайн магазинах Фокстрот або на сайті foxtrot.ua, використовуючи для цього сервіс Whitepay. 

«Фокстрот завжди рухається шляхом впровадження інновацій у ритейлі та зручних платіжних рішень. Ми відстежуємо та уважно оцінюємо тренди, відбираємо для реалізації проєкти, які мають великі перспективи на нашому ринку. Початок співпраці з українською компанією Whitepay – тому підтвердження. Разом підключаємо прогресивний, зручний і головне – надійний інструмент оплати для наших клієнтів», – зазначив Олексій Зозуля, CEO Фокстрот.

Безпека процесу оплати контролюється Whitepay, а покупці мають можливість уникнути зайвих комісій за додаткові транзакції. Наразі сервіс пропонує 130 видів активів, цей список зростає.

Нагадаємо, мережа Фокстрот першою на ринку побутової та електронної техніки почала тестування та інтеграцію платіжних сервісів із використанням технологій блокчейн-систем у травні 2022 року.

Читайте також: Солідарні з Україною: Фокстрот ініціював підтримку на матчах жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також