27 грудня 2023

Інвестиції в розбудову українського бізнесу у 2024. Як використати склади А-класу для власного виробництва та товарного бізнесу?

Інвестиції в розбудову українського бізнесу у 2024. Як використати склади А-класу для власного виробництва та товарного бізнесу?

2736

Розвиток власного виробництва в Україні під час війни є надважливим для економіки, створення робочих місць, сплати податків. Саме зараз час створювати інновації, оптимізовувати бізнес й виходити на нові ринки, і не боятися робити це в кризу. Для України це можливість перейти з сировинної економіки до виробничої: раніше наш експорт складався з зерна, металів і т.д. й ми не створювали продукцію з доданою вартістю. А зараз чи не найкраща можливість це змінити та вийти на нові зовнішні та внутрішні ринки з власним виробництвом. 

Для цього важливо створювати умови, щоб український виробничий та товарний бізнес, могли масштабуватися, бачити перспективи та планувати свій розвиток. Однією з таких можливостей є використання складів А-класу, які відповідають потребам сучасної логістики та вимогам зберігання складного і чутливого електронного обладнання, харчових продуктів, лікарських препаратів. 

В Україні такі склади пропонує в користування логістичний центр Port Lviv 2.0 від Alterra Group. Сучасні технології будівництва, продумана інфраструктура та вдале розташування роблять об’єкт цікавим для інвесторів й вже чимало українських бізнесів інвестували у розбудову власного бізнесу.