XV Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2024

XV Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2024

07 февраля 2024

🔥XV Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2024, та VII всеукраїнська практична конференція для керівників закупівель та категорійних менеджерів CatMаnMaster-2024, зберуть понад 400 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж та компаній-постачальників. Тема в цьому році: Best experience співпраці ритейлерів та постачальників. Новий рівень українського бізнесу

👥Цього року на майданчику конференції буде реалізовано Національний проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівлі продуктової галузі України». Організатор проекту - TradeMasterGroup, за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО.

Мета проєкту: Поліпшення та заповнення прогалин в асортименті забезпечення продуктами харчування населення України, за рахунок визначення переліку категорій потреби мереж та пошуку під них українських виробників, а також створення умов укладання контрактів на постачання продуктів харчування на основі серії переговорів між мережами, дистрибуторами і виробниками.

Аудиторія учасників конференції: понад 400 власників та топ-менеджерів роздрібних мереж України, Європи та ближнього зарубіжжя (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з роботи з продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ), Провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній -Лідерів до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

Мета категорійного менеджменту полягає у довгострокових роботах з підвищення ефективності торгової мережі, наслідком чого є збільшення продажів, найкращі умови для здійснення покупок та лояльність покупців.

Ідея управління категоріями проста: керувати кожною категорією продукту таким чином, щоб максимально залучати споживачів та максимізувати прибуток. Для того, щоб обмінятися знаннями та досвідом у категорійному менеджменті, фахівці-практики найбільших українських компаній 6-й рік поспіль зберуться на CatManMaster-2024.

Спікери з різних країн відкрито ділиться з вами практикою впровадження категорійного менеджменту. На Конференції можна буде дізнатися про найуспішніші кейси найбільших українських та зарубіжних компаній, щоб потім перейняти цей досвід, і використовувати його для зростання ефективності своєї компанії.

Практична спрямованість конференції створить платформу для спілкування однодумців, які хочуть поділитися досвідом, обговорити складності та бар'єри під час впровадження, повчитися на чужих помилках та створити ідеальну модель впровадження категорійного менеджменту.


Ставши учасником події, Ви:
📌Обміняєтеся з іншими постачальниками та рітейлерами позитивним досвідом співпраці;
📌Дізнаєтеся свіжу аналітику ринку товарів Food і Nonfood, тренди в категоріях;
📌На основі доповідей експертів галузі зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти у «ногу» із ринком;
📌Отримайте нові ідеї та інсайти, які зможете застосувати практично у своїй компанії;
📌Проведіть переговори та укласти договори про співпрацю в одному місці більш ніж з 50 потенційними партнерами;
📌Неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом із колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з партнерами, що вже існують;
📌Поліпшіть комунікації та побудуйте конструктивний діалог з рітейлерами та дистриб'юторами про співпрацю;
📌Познайомтеся з кейсами закордонних спікерів та досвідом формування асортиментного портфеля;
📌Зможете взяти участь у виставці новинок виробників, а також рішень для оптимізації бізнесу рітейлерів та постачальників,
📌Представте Вашу компанію та новинки продукції на Галереї Новинок!


ПредыдущаяВесь списокСледующая


Комментарии

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*