Бути ближче до світла – це не остання путь. Це вдале бізнес рішення від AVA TECH. Наочно – у новому відео компанії

Нове відео про компанію AVA TECH з гумором.

Наша редакція переглянула відео десяток разів. Придумали пару жартів і вирішили поспілкуватися з маркетологом компанії AVA TECH Дариною Шаргай.

З її слів знімальний день тривав більше 20 годин, проходив на складі та виробництві компанії. Адже хотіли показати, як все виглядає зсередини. Також у відео потрапили об'єкти, які освітлювала компанія, зокрема магазини мережі АТБ і Цитрус.

«Наша компанія вирішила відмовитися від шаблонів і штампів. Ми просто взяли і розповіли про нас. Які ми, що відчуваємо, як любимо наших клієнтів і готові про них піклуватися. Додали до цього перчинку гумору – і ось що вийшло», – розповідає маркетолог.

Так, у нас більше 8 років досвіду й понад 1000 реалізованих освітлених об'єктів. Але ви бачили, як танцює Семен? Якщо ні, то вам варто переглянути відео.

У компанії AVA TECH значний список постійних клієнтів – це більше 70 клієнтів в Україні та Європі, серед яких багато великих і відомих компанії.

«У нас власне виробництво й ми настільки впевнені в якості своєї роботи, що з легкістю даємо клієнтам 5 років гарантії на все, що ми робимо. Ми щодня виправдовуємо довіру наших клієнтів, не лише в Україні, але й у Німеччині та Польщі», – з посмішкою додає Дарина Шаргай.

Кожний проект цієї компанії унікальний і неповторний. Адже різні приміщення, товари й бажання кожного з клієнтів ритейлу стимулюють щоразу створювати технологічні шедеври. За швидкість і якість роботи відповідає команда інженерів, технічних фахівців, проектантів і маркетологів. Ґрунтуючись на величезному досвіді, вони формують особливу концепцію освітлення, щоб вигідно підкреслити ваш бізнес.

В AVA TECH з нами поділилися одним із принципів їх роботи: «Якщо покупець не побачить товар у правильному світлі, навряд чи він захоче його купити».

«Ми робимо все, щоб ваша продукція виглядала й освітлювалася не гірше Анджеліни Джолі на червоній доріжці. А хто ж скаже, що вона погано виглядає?» – провокаційно заявила маркетолог.

«Знаєте, чим ми дійсно пишаємося? Наші фахівці підбирають круті світлові рішення в рамках доступного бюджету. Клієнт може бути впевнений у якості нашого обладнання та наданих послуг. Ми використовуємо технологічне обладнання й естетично поєднуємо його з дизайном приміщень замовника. Наші клієнти не мають проблем з термінами поставок і монтажу освітлення. Нам важливо виконати всі замовлення в обумовлені терміни, щоб не підвести довіру наших клієнтів», – запевняє маркетолог AVA TECH.

Нам сподобався цей ролик. Сподіваємося, ви теж отримаєте приємні емоції від перегляду!

 З компанією AVA TECH можна зв'язатися за номером +38 067 386 44 74.

 

Читайте також: Освітлення логістичних центрів і складських приміщень

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

ПредыдущаяВесь списокСледующая


Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

 

Личности

Блоги