Контрактна логістика DSV – від складських послуг до управління вантажообігом


Якщо ви виробник або оптовий постачальник, експортер або імпортер, рітейлер або представник електронної комерції та знаходитесь в пошуку надійного партнера по складській логістиці або плануєте розширювати бізнес, чи релокувати складські залишки, або просто потребуєте більшої площі з покращеною організацією простору, рівнем обслуговування і безпекою, ДСВ в Україні має для вас логістичне рішення, яке допоможе збільшити продажі, поліпшити клієнтський сервіс та звільнити від складного логістичного процесу.

Наші сучасні складські комплекси класу А та В розташовані безпосередньо в Києві, на правому березі, в 10 хв. від Великої Окружної дороги. Для довгострокового використання пропонуються складські площі від 200 кв. м.

На території комплексів передбачені окремі виїзди, стоянка для очікування навантаження-розвантаження, цілодобова охорона та відеоспостереження.

Для прискорення вантажообігу наші склади оснащені 19 докшелтерами, якісним обладнанням та технікою, автоматизованою системою керування складом.

Більше того, Вам не потрібно змінювати налагоджені ланцюги постачання, адже ми надаємо локальні послуги дистрибуції як по Києву й області, так і по всій Україні*.

*DSV не здійснює доставку в тимчасово окуповані території та АР Крим

Бажаєте дізнатись детальніше про наші складські рішення?

Завітайте на сайт https://www.dsv.com/uk-ua/countries/europe/ukraine/solutions


ПопередняВесь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*