Настав час користуватись якісним сервісом перевезення збірних вантажів


Тривалі обмеження та блокування руху комерційного вантажного транспорту через пункти пропуску створюють чималі перешкоди для українського бізнесу. Найбільше «страждають»  швидкопсувні, гуманітарні, небезпечні та невеличкі вантажі, яких доводиться чекати тижнями. Крім цього, експортери та імпортери мають бути готові до надзвичайно високих витрат та ризиків отримати чималі збитки.

Але, якщо ви співпрацюєте з світовим логістичним провайдером, що має значний довід в організації міжнародних автоперевезень по всьому світу та власну пан'європейську мережу групажних (збірних) перевезень, ви «застраховані» від непередбачуваних обставин. 

Вам не потрібно хвилюватися чи зможуть прийняти на завантаження ваш невеличкий вантаж, наприклад у Великобританії чи Норвегії і доставити в Україну; які саме документи необхідні для безпроблемного митного оформлення в Європі; чи буде достатньо запасів товарів на складах чи на поличках торгових мереж; і, звісно, чи вчасно будуть доставлені ваші товари.

Що ми робимо для наших клієнтів?

- Доставляємо збірні вантажі без затримок на кордоні, як в експортному, так і імпортному направленнях.

- Консолідуємо вантажі вагою до 3000 кг з усієї України/Європи в одному хабі для перевантаження і доставки до кінцевого пункту призначення.

- Здійснюємо регулярні відправлення згідно встановленого графіка мережі.

- Формуємо прозорі та фіксовані тарифи.

- Організовуємо дистрибуцію товарів в будь-які регіони України (окрім тимчасово не підконтрольних територій).

Запевняємо, ваш вантаж буде доставлений туди, де він повинен бути, і тоді, коли він повинен там бути. Маєте питання? Зв'яжіться з фахівцями DSV в Україні для отримання додаткової інформації: https://www.dsv.com/uk-ua/countries/europe/ukraine/groupage 


ПопередняВесь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*