Анонс виставки "XXX ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА"

Всеукраїнський День Логіста – це платформа для спілкування, де учасники зможуть поділитися досвідом та спільними зусиллями розвинути логістичний ринок в Україні. На виставці, яка відбудеться в рамках конференції, Ви познайомитеся з новими рішеннями та послугами з логістики та будете у тренді, використовуючи передові логістичні технології.

30-31 травня 2024 р., м. Київ 

Всеукраїнський День Логіста буде представлений у форматі Виставки , яка об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюгів поставок:

  • Підвищення ефективності складської обробки товарів.
  • Транспортного та інформаційного забезпечення підприємств.
  • Розвиток логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

Конференція в рамках виставки стане майданчиком, який сприятиме обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, відмінним шансом для кожного з учасників поділитися досягненнями, перейняти успішний досвід та обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу. Ви познайомитеся з новими рішеннями та послугами з логістики та будете у тренді, використовуючи передові логістичні технології. Ви матимете можливість провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами, що дозволить вам налагодити нові зв'язки та укласти угоди про співпрацю.

Якщо ви керівник компанії, директор з логістики або провідний логіст компанії, частка у головній галузевій події логістики переверне ваше бачення і підштовхне до оперативних змін, дасть план перших кроків з оптимізації логістичної складової вашого бізнесу!

Детальніше за посиданням: https://trademaster.ua/events/conferences/dl


Весь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*