10 августа 2022

Польща стрімко нарощує інвестиції у комерційну нерухомість

Польща стрімко нарощує інвестиції у комерційну нерухомість
1037

Міжнародна консалтингова компанія Cushman&Wakefield оприлюднила дані про підсумки першого півріччя 2022 р. на польському інвестиційному ринку. Серед іншого експерти зазначають, що обсяги капіталовкладень у комерційну нерухомість на території країни збільшилися на 44% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Для сфери комерційної нерухомості цей рік почався дуже вдало, відзначають фахівці. Протягом шести місяців закінчено велику кількість інвестиційних угод з низькою капіталізацією. Але перспективи другого півріччя виглядають ще краще.

За даними Cushman&Wakefield, загальний обсяг інвестицій у Польщі з початку року зріс до 2,88 млрд євро, що на 15% вище середнього п’ятирічного показника. Цьому сприяла загальна ситуація на ринку.

Так, вакантність площ у складських та промислових приміщеннях знаходиться на найнижчому за останні півтора-два роки рівні. А на Варшаву очікує дефіцит офісної нерухомості, що може спричинити велике зростання орендних ставок. Отже, потрібно будувати, будувати та ще раз будувати. Цьому, до речі, сприяє позиція польських банків, які у довгостроковій перспективі оцінюють ринок комерційної нерухомості як стабільний та не бояться видавати кредити під помірні відсотки. Утім, багато хто очікує, що вартість запозичень буде зменшуватися на тлі швидкого зростання ринку комерційної нерухомості. 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также