25 ноября 2022

H&M закрила 80% магазинів на росії

H&M закрила 80% магазинів на росії
1389

Шведська компанія H&M, яка раніше оголосила про плани завершити діяльність на росії, закрила понад 110 магазинів мережі з майже 150. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

«На даний момент закрито 114 магазинів H&M на росії зі 146», - повідомили в прес-службі компанії. Там також додали, що флагманська крамниця закриється 30 листопада. У магазині триває розпродаж залишків – знижка на одяг та взуття становить 50%, на косметику та аксесуари – вже 70%.

Раніше найбільша в Європі роздрібна мережа з торгівлі одягом та аксесуарами H&M оголосила про рішення поступово згорнути свою діяльність на росії, де вона працює з 2009 року.

У рамках цього процесу компанія вирішила відкрити магазини на деякий час для продажу товарів, що залишилися. Як раніше повідомляли у прес-службі компанії, для реалізації стоку було відкрито 118 магазинів, з них 98 бренду H&M, 4 – Cos, 3 – Other Stories, 2 – Weekday, 11 – Monki.

Читайте також: H&M закрила кожен п'ятий магазин у Великій Британії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также