22 березня 2023

Scotch & Soda подає на банкрутство у Нідерландах

Scotch & Soda подає на банкрутство у Нідерландах
1144

Бренд чоловічого та жіночого одягу Scotch & Soda оголосив про банкрутство свого підрозділу в Нідерландах, до якого призвели кілька негативних факторів, включаючи пандемію, конфлікт в Україні та інфляцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на WWD.

Критичне погіршення фінансових показників також спричинило відставку керуючого директора компанії. Очікується, що на період пошуку покупця 32 магазини, що розташовані в країні, продовжать працювати. Також уточнюється, що процедура банкрутства не торкається юридичних осіб за межами Нідерландів. Компанія отримала рекордний виторг у розмірі 342,5 млн євро за підсумками 2022 фінансового року, але заявила, що попередні два роки, на які припали пандемія та локдауни, негативно вплинули на показники її бізнесу та фінансовий стан.

Проблеми у Scotch & Soda почалися в червні минулого року, а приватний інвестор Sun European Partners, який придбав частку компанії в 2011 році, більше не був готовий підтримувати бізнес додатковими інвестиціями. Після кількох місяців пошуків коштів керівництво бренду звернулося на початку 2023 року до консультантів компанії Teneo за сприянням у пошуку покупця на мережу магазинів у Нідерландах.

За межами цієї країни, де свого часу було засновано та базується офіс Scotch & Soda, компанія активно розвивається. Так, у 2022 році було відкрито 36 нових магазинів, включаючи флагмани в Мілані та Лондоні, а також було здійснено запуск крапок у ряді великих міст США. Сумарно компанія управляє у всьому світі 274 окремими магазинами та 119 точками у форматі «магазин у магазині».

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги