26 травня 2023

Chanel викупила 24,5% фабрики Cariaggi

Chanel викупила 24,5% фабрики Cariaggi
1077

Французький модний дім Chanel продовжив поповнювати активи новими постачальниками та придбав 24,5% фабрики Cariaggi, що спеціалізується на виробництві пряжі та кашеміру, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Modaes.com.

Зокрема, люксовий бренд купив 18,5% акцій, що належали італійській марці Brunello Cucinelli, та 6% капіталу, власником якого була сім'я Каріаджі. У березні 2022 року Brunello Cucinelli придбав понад 43% підприємства за 15,05 млн євро. До цього моменту компанія повністю контролювалася родиною Каріаджі, і це був перший випадок, коли дизайнер Брунелло Кучінеллі вирішив увійти в капітал одного зі своїх постачальників. Після завершення поточної угоди обидва люксові бренди володітимуть по 24,5% акцій постачальника, а 51%, що залишилися, залишаться в руках сім'ї-засновника, яка продовжить керувати діяльністю підприємства.

Фабрика, розташована в італійському місті Кальї, була заснована у 1958 році. У 2006 році вона отримала сертифікат відповідності стандартам сталого виробництва, а в 2015 році запустила проект «Органічний кашемір», в рамках якого почала безпосередньо співпрацювати щодо поставок з партнерами з Монголії.

Модний будинок Chanel останніми роками проводить політику поглинання постачальників. Так, у грудні минулого року бренд придбав 60% FashionArt – італійського виробника високоякісних джинсів та одягу з деніму. Раніше, у листопаді 2022 року, увійшла до капіталу підприємства Ateliers de May, що спеціалізується на виробах зі шкіри. У серпні 2021 року Chanel взяла під контроль італійську трикотажну компанію Paima після 25 років ділових відносин у ній як замовник. Усього з 1986 року компанія придбала близько 42 фабрик.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги