26 травня 2023

eBay відкрив розділ з вживаними весільними вбраннями

eBay відкрив розділ з вживаними весільними вбраннями
1563

Американський онлайн-майданчик eBay, що спеціалізується на продажу нових і вживаних товарів, виділила у спеціальну категорію одяг для весільної церемонії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на fashionunited.com.

Платформа виявила зростаючий попит у цьому сегменті під час свого дослідження. Опитування, зокрема, показало, що 74% користувачів eBay у Великобританії ставляться до свого весільного вбрання як до вже непотрібного, тоді як пошукові запити на весільну сукню, що була у вжитку, зросли останнім часом на 50%.

У компанії зазначили, що запуск нової пропозиції приурочений до розпалу сезону одружень, тому eBay очікує на високий попит з боку майбутніх наречених, які прагнуть отримати унікальний екземпляр сукні, заощадити бюджет і збільшити термін служби одягу.

Майданчик надає великий вибір варіантів від різних брендів, у тому числі дизайнерських, серед яких є вироби Vera Wang та Vivienne Westwood. У pre-loved асортимент включені також вбрання для подружок нареченої, різноманітні аксесуари та вінтажні костюми.

Читайте також: eBay запускає платформу для перепродажу люксу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також