29 травня 2023

Patagonia та YKK перейдуть на барвник з відходів рослинної олії

Patagonia та YKK перейдуть на барвник з відходів рослинної олії
1249

Італійський виробник хімічної продукції Erca об'єднався з брендом технологічного одягу Patagonia та всесвітньо відомим постачальником застібок-блискавок YKK, щоб масштабувати спосіб фарбування поліестеру похідними відпрацьованої олії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Ecotextile.

Лінійка продуктів Revecol, що застосовується для вирівнювання поверхні, що фарбується і рівномірного розподілу барвника, виготовляється з хімічних речовин, які є побічними продуктами переробки вже використаного раніше за прямим призначенням, наприклад, для приготування їжі, рослинної олії. Вуглецевий слід таких засобів, згідно з даними Erca, на 72% нижчий, ніж у традиційних хімічних барвників.

Новий продукт отримав екосертифікат Bluesign, відповідає стандартам програми нульових викидів шкідливих хімікатів ZDHC (Zero Discharge of Hazardous Chemicals) та відповідає вимогам циклічності, встановленим Global Recycle Standard. Тепер цю речовину застосовуватиме компанія YKK на її виробничих майданчиках у В'єтнамі. Але ініціатором перенесення нової технології в площину практичного застосування у швейному виробництві став бренд Patagonia, який виступає проти використання у своєму ланцюжку постачання матеріалів з копалини.

Фахівці компанії розробили план переходу на засіб Revecol таким чином, щоб ефект від нововведення став проявлятися від самого початку та був максимально широким. При цьому головна місія проекту, що реалізується, на думку Patagonia, полягає не стільки в комерційній вигоді або екологічній користі, скільки в тому, що розробка знайде поширення у fashion-індустрії та охопить інших постачальників, бренди та споживачів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також