20 листопада 2023

У Південній Кореї заборонять вживати в їжу м'ясо собак

У Південній Кореї заборонять вживати в їжу м
950

Уряд Південної Кореї та правляча партія «Громадянська сила» до кінця року збираються ухвалити закон про заборону споживання собачого м'яса, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters. Країну багато років критикували у світі за цю практику, а останнім часом проти виступає і корейська молодь.

Міністр сільського господарства Південної Кореї Чунг Хван Гин заявив, що уряд швидко запровадить заборону та надасть максимально можливу підтримку виробникам собачого м'яса, щоб вони закрили свій бізнес. Для власників ферм запровадять програми фінансової мотивації.

Законопроект передбачає заборону на забій собак та продаж м'яса. Також собак виключать із категорії худоби — таке визначення є в корейському законі про тваринництво. Перехідний період триватиме три роки, з 2027 року компанії почнуть штрафувати.

Південна Корея — одна з кількох країн світу, де ще їдять собак. Але за останні кілька років споживання скоротилося — опитування Gallup Korea у 2022 р. показало, що проти цього виступає 64% опитаних. Тоді ж лише 8% респондентів заявили, що їли собаче м'ясо протягом минулого року. У 2015 році так відповідали 27% корейців.

За даними уряду, зараз у країні працює 1150 ферм із розведення собак, 34 бійні, 219 дистриб'юторських компаній. Подають страви із собак приблизно у 1600 ресторанах.

Раніше спроби заборонити виробництво собачого м'яса для їжі зазнавали невдач — власники ферм та ресторанів починали протестувати. Але корейське суспільство почало заводити домашніх улюбленців, проти їжі з собак виступає також перша леді Південної Кореї Кім Гон Хі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги