В2В Медіа-група TradeMaster® Group:
ЗМІ: Портал роздрібної та оптової торгівлі: www.TradeMaster.UA, незалежний динамічний інтернет-проект для професіоналів, присвячений ефективним технологіям торгового бізнесу в Україні та країнах ближнього зарубіжжя.

ЗМІ: Ексклюзивний у СНД портал про розвиток власних торгових марок: www.trademaster.ua

Друковане видання: Журнал TradeMaster (Видавець щорічного друкованого Спецвипуску «PrivateLabel» та «Distribution&LogisticMaster») https://trademaster.ua/zhurnal 

Business events: Професійний організатор Всеукраїнських практичних конференцій для власників та топ-менеджерів торгових та виробничих компаній (140 конференції, понад 30000 Учасників) https://trademaster.ua/conference_tm 

Business Awards: Ініціатор та організатор щорічних Національних В2В-Премій серед компаній роздрібної та оптової торгівлі (PrivateLabel, Made-in-Ukraine, Retail-in-Ukraine)

Business Skills Development: Професійний В2В Тренінговий центр – навчання для власників, топ- та лінійних менеджерів торгових та виробничих компаній (навчено понад 10000 Учасників ринку) https://trademaster.ua/training 

B2B Professionals: Послуги з реалізації В2В-маркетингових та PR-проектів для ключових партнерів

 

Для кого працює TradeMaster?
Ви – власник торгового бізнесу?

Топ-менеджер компанії? Керівник напряму: фінансів, розвитку, персоналу, логістики, закупівель, продажів, маркетингу, PR та інших? Ви – директор магазину? Чи прагнете до них приєднатися?

Ви – постачальник продуктів харчування чи непродовольчих товарів?

Плануєте зайнятися роздрібною чи оптовою торгівлею?

Ви – партнер торгових компаній чи хочете ним стати?

Ви берете участь у розвитку галузі та хочете впливати на ситуацію?

Ви потребуєте інформації про тенденції розвитку торгівлі, логістики та IT-рішень, комерційної нерухомості, навчання персоналу? Бажаєте знати про стратегії та плани компаній?

Ви прагнете придбати нові корисні контакти?

…Тоді TradeMaster працює саме для Вас.

 

TradeMaster надасть Вам:

 - найсвіжішу та найактуальнішу інформацію для прийняття стратегічних та оперативних рішень;

 - принципово нові можливості обміну інформацією, досвідом та думками з колегами, партнерами та контрагентами;

 - найефективніші інструменти для оптимізації Вашої діяльності.

 

Які можливості надає TradeMaster як учасник проекту?
Участь у проекті TradeMaster передбачає, що Ви приймаєте клубні принципи професійної торгової спільноти. А саме: виступаєте експертом у своїй сфері поряд з Вашими колегами, самостійно формуєте свій імідж та імідж своєї компанії, берете участь у важливих для галузі заходах. Ви особисто впливаєте на те, яку інформацію ви хочете отримати або донести до інших учасників проекту.

Наші контакти:

067-502-30-13, reklama@trademaster.com.ua