19 березня 2024

LUXORD: Інноваційне виробництво для комфорту та догляду

LUXORD: Інноваційне виробництво для комфорту та догляду

1973

Компанія LUXORD з’явилася на українському ринку лише минулого року, але вже здобула популярність завдяки своїм високоякісним та екологічно чистим продуктам. У її асортименті понад 100 продуктів, включаючи косметику, побутову хімію та автокосметику. У розмові з TradeMaster.UA комерційний директор компанії Богдан Приходько розповідає про поточні плани та перспективи розвитку амбітного виробника.

— Розкажіть про вашу компанію LUXORD, її основні продукти та спеціалізацію виробництва? Якій асортимент товарів?

— Наша компанія була створена у 2023 році, і за цей час вже встигла завоювати серця людей, про що говорять гарні відгуки та продажі. У першу чергу ми думали про те, як допомогти людям у їхніх щоденних турботах та дати їм можливість більше насолоджуватись життям. Таким чином була запропонована ідея створення компанії, яка орієнтована на виробництво різного роду продукції — від побутової хімії до засобів для догляду за шкірою та волоссям.

Серед основних продуктів можна відзначити косметичні засоби, такі як гель для інтимної гігієни, побутова хімія: спреї для чищення кухні та ванної кімнати, засоби для миття посуду, вікон і скляних поверхонь. Говорячи про нашу спеціалізацію, можна зазначити, що ми спеціалізуємось на виробництві автокосметики, побутової хімії, косметичних засобів і різних інших високоякісних продуктів.

Наш асортимент налічує понад 100 найменувань високоякісних, ефективних, екологічно чистих та безпечних для здоров'я продуктів.

— Ваше виробництво має власну лабораторію та сучасну технологічну базу, яка оснащена найновішим високотехнологічним обладнанням, як це пливає на якість ваших товарів?

— Враховуючи те, що наше виробництво справді має власну лабораторію та володіє сучасною технологічною базою, яка оснащена найновішими високотехнологічними обладнаннями, можна з впевненістю сказати, що це має позитивний вплив на якість нашого товару. Адже як ми знаємо — чим більш технологічніше та новіше є обладнання, тим якісніше буде кінцевий продукт. Використовуючи сучасну технологічну базу, ми отримуємо якісний товар, який можемо запропонувати людям.

— З якими мережами ви вже працюєте? Як для вас закінчився 2023 рік?

— На сьогоднішній день ми активно працюємо з мережами Blisk, PROSTOR ритейл, PROSTOR ВТМ, мережа супермаркетів Novus, МегаМаркет, Рост, Делікат, Олді. Також співпрацюємо з мережею інтернет-магазинів, таких як, MAKEUP, PARFUMS, Rozetka, Kasta та Eva. Працюємо з компанією-дистриб’ютором Smart Group Ukraine.

На даний момент ми розвиваємо наші зв’язки та плануємо працювати з багатьма різними мережами магазинів як в Україні так і за кордоном.