19 квітня 2024

Як інтернет-магазини автоматизують логістику

Як інтернет-магазини автоматизують логістику

1001

З кожним роком логістика в електронній комерції все більше потребує автоматизації. За статистикою компанії ANT-Logistics, українського розробника хмарної системи управління транспортом, 31% її клієнтів складають саме інтернет-магазини.

Розповімо, які інструменти і технології використовують в електронній комерції, щоб автоматизувати логістичні процеси.     

Для чого інтернет-магазини автоматизують логістику?

Цифрові інструменти значно спрощують роботу менеджерів і кур’єрів. Інтернет-магазини використовують мобільні застосунки, CRM та ERP-системи тощо. Вони допомагають обробляти замовлення, вести облік товарів, контролювати доставку та вирішувати інші завдання.

Також на ринку існують комплексні рішення, які допомагають повністю автоматизувати логістику інтернет-магазину. Найбільш поширені з них — системи управління транспортом (TMS). 

Системи управління транспортом (TMS) — шлях до повної автоматизації логістики

TMS-системи — це програми, що дозволяють керувати транспортом і доставкою в інтернет-магазині. Вони допомагають інтернет-магазинам вирішити такі завдання:

- організувати доставку товару в конкретні терміни (наприклад, протягом доби з моменту отримання заявки);

- контролювати завантаженість кур’єрів і ефективність їхньої роботи;

- автоматично планувати маршрути доставки і оптимізувати їх з урахуванням поточної ситуації.

У системі TMS відображаються точні дані про кількість виконаних замовлень, повернення товарів і залишки на складі. Відсутність паперових звітів економить менеджерам час і дозволяє ефективніше планувати роботу з постачальниками і доставку замовлень.

З 1 жовтня 2023 року чинне законодавство зобов’язує інтернет-магазини видавати всім покупцям чеки. Зручне рішення, що дозволяє дотриматись цієї вимоги, — інтеграція TMS-системи з програмним РРО.

TMS-система «ANT-Logistics» інтегрується з ПРРО «Вчасно.Каса». Завдяки цьому кур’єри можуть надсилати клієнтам електронні чеки. Інтеграція TMS-системи, ПРРО і облікової системи дозволяє повністю автоматизувати доставку в  інтернет-магазинах за всіма нормами закону.  

Кур’єр встановлює застосунок «Вчасно.Каса» на смартфон або планшет і надсилає покупцям електронні чеки на e-mail, в смс або іншим зручним способом. Формувати чеки можна навіть за відсутності інтернету. ПРРО «Вчасно.Каса» приймає оплату за допомогою технології Tap to Phone, QR-коду та інших технологій.   

TMS-система — необхідність для будь-якого інтернет-магазину з власною доставкою. Автоматизуйте логістику вже сьогодні, щоб підвищити репутацію свого бізнесу. 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*